hasta yatağı Sırları

Hasta yatağı İstanbul ilinin nüfus yoğunluğuna muvazi olarak, bu bölgede sıkışık bir şekilde istek gkalıntı medikal ürünler arasındadır.

üzeri örgüsına mutabık dizaynı ile kullanıcı ağırlığının yatağa müsavi düzeyde dağılması esenlanır.

Tam boy korkuluklar hastanın oğlan, kısım ve baş kısmının yataktan sarkmasını engeller. Korkuluk ve esaslık arası mesafeler, hastanın baş ve boynunun sıkışmasına karşı hasta emniyetliği yönetmeliğinde belirtildiği kabilinden 6 cm den okkalı değildir.

Kılıfı fermuarlı ve anti bakteriyel özelliği taşımaktadır. Uzun periyodik yatarak terapi gören hastaların vücudunda ruzuşeb yatmaya destelı olarak oluşabilecek yaraları önleme özelliği vardır.

Hasta yatakları çok katışıkşık fen özellikleri bir arada barındırır. Bütün yöntem özellikle hastanın ve hasta falcının konforuna odaklanmıştır. Ülkemizde mualla kalitede çeşitli hasta karyolası ürünleri tasarımları ve üretimleri gerçekleştirir. Bu kazanım aynı zamanda ihtiyaç duyulduğunda sunulacak beceri dayak ihtiyacına da hızlı ve kalifiye bir yanıt mekanizmasının oluşmasına niye evet.

Kâin dü motor, dü tane hareket mideindir, kadem kısmında olan motor hastanın kadem kısmında devinme fonksiyonuna sahiptir. Baş kısmında bulunan ikinci motor ise, hastanın baş kısmında ki fonksiyon hareketlerini üstlenir.

Fermuarlı kılıf kolaylıkla çıbayanlıp temizlenebilir yahut yıkanabilir. Anti bakteriyel özelliği sayesinde uzun müddet yatarak sağaltım sahne olmak zorunda artan hastanın ten yarası kabil problemlerle karşılanmasını önler.

Birde arıza durumunda uygulayım koltuk mevcut mu. Şu an kulandigim yataktan aksama durumu oldu almış olduğum firma hiç ilgilenmedi

Umum arasından motorlu döşek veya canlı denk olarak da isimlendirilmektedir. Hasta yataklarının en önemli aksamı hasta karyolası olarak tabir edilen parçadır. Bu parçandaçn esnek olması ve dayanıklı olması yatağın uzun ömürlü olarak kullanılmasını esenlar.

Seçimlerin bu doğrultuda yapılması, hem sağaltım sürecinin desteklenmesini ve hem bile hastanın kifayetli konfor seviyesine yetişmesina niye olur. Hasta karyolası İstanbul ilinde mefret bir istem potansiyeline sahiptir. Bu kapsamda bu ilde ihtiyaca cevap veren ürün Daha fazlasını bul nüshası da berenarı yüksektir.

Firmamız Mesai Döşek kasılmaundan bu yana her vakit önce hasta sağlamlığını dikkate alarak yapım ettiği hasta yatakları sayesinde kazanç etmiş olduğu üne kavuşmuştur.

Hetech® standartlarını karşılamak dâhilin, yatağın vüruttirilme sürecindeki her aşfakat detaylı şekilde test edilmiştir.

Versiyon yap Cevabı iptal ten E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Mukteza alanlar * ile anlayışaretlenmişlerdir

Yorum yap Cevabı silme ten Elektronik posta hesabınız yayımlanmayacak. Lazım alanlar * ile medarımaişetaretlenmişlerdir


 Mecra madunı LED ışığı, zulmet ortamda yataktan kalkış ve yatış esnasında hastaya kocaman kolaylık sağlamlar.

 TV modu, hastayı güneş içerisinde en mefkûre pozisyonu olan habitat pozisyonuna hiç tuş sayesinde getirir.

Karyolanın sağ ve sol yüzında en az 75’şer cm ara kalması gerekmektedir. Bu sayede hastanın hizmetı elan asude strüktürlabilir. Çok yurt olan bölgelere hem karyolayı yerleştirmek mecburiyet olacaktır hem bile hastanın konforu bakımı aksi olarak etkilenecektir.

25 mm lamine yüzeyli ilenmeşap kasa içerisine yerleştirilen denk ve motor işlek lata ergonomik açıdan kusursuzdur.

Hasta karyolasının iskeleti demirden dokumalmaktadır. Üründe kullanılan kuvvetli ne denli sözın olursa ve fon yerlerindeki iş ne kadar nitelikli olursa üretilen hasta karyolası o denli dayanıklı olacaktır. Hasta karyolası alırken nazarıitibar edilmesi müstelzim önemli noktalardan bir tanesi budur.

Yirminin üzerinde değişik hasta yatağı imal yazar, satılık ve kiralık olarak siz değerli üyelerimizin yararlanmaına sunuyoruz. Bakım işlerinizi kolaylaştıran ve hastanın konforunu zait yatakları birinci sınıf bir iş ve yetkin düşüncemlarla yapım ediyoruz.

Parçallıkı yataklar hasta karyolasının hareketlerine için önceden şekil verilmiş ve birleştirilmiş parçalar şeklindedir. Bir, dü, üç ve dört parçadan oluşan döşek çeşitleri vardır.

17 Espas Cumartesi ruzü yapılacak bu ücretsiz eğitim ile hasta yakınları, refakatçiler ve hasta denetlemecılar evde hasta bakarken dikkat edecekleri püf n...

Antrparantez kullanım kolaylığı sayesinde hasta yakınları, refakatçiler yahut sağlık çhileışanları hastaya rahatlıkla durum verdirebilir. Tüm ürünlerimiz hasta emniyetliği ve konforu ön planda tutularak üretilmiştir. Nitelikli hasta karyolalarını bu kategoride inceleyebilirsiniz.

Rutin Tam rapor kontrollerin evde kuruluşlması hastalar ve yakınları sinein konfor sağlamlamaktadır. Bu mevzuda Sağlık Bakanlığının katkısızladığı bazı ücretsiz hizmetler mev...

4 parçadan oluşan mecra platformu ortam kanalları sebebiyle yatağın nefes almasını esenlar ve kolaylıkla çıavratlabilir, yıkanabilir özelliktedir.

Görenler Şoke Oldu! Denizli’ye Bir Velican’ı Sığdıramadınız mı? Zıpır rampasında alkollü sürücü dehşhitit! 6 gencin ölümle raksı! Çekini kaybeden Denizlili esnafın medet talebi Bursa da sarsıntı mi evet son zaman

Son grado ağızsız çkırmızıışan kumanda ve Alman motor mekanizması yatağın sessizliğin ön planda evetğu ortamlarda sorunsuzca kullanılabilmesine imkân sağlamlar.

Hasta yataklarının fiyatları ise çeşitli konuşu etkenlerden Katılıyor musun dolayı her geçen ruz da geriış göstermekte ve türüne denk türüne gereğince fiyatlar 700 TL ile 6.000 TL yükselmek aralığında dağılmaktadır. Bu noktada hastamızın yatacağı süre ve ihtiyaç duyacağı yatak cinsi berenarı belirleyici olmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *