hasta yatağı kiralama Aptallar için

 Hasta sışitama önleme sistemi RBS, çıbanucu ve ayakucu bölümleri arasını kalkış esnasında 13 cm hevesliarak hastanın sıkışmasını önler, böylelikle bel kısmına baskı azalır ve hastanın aşağı doğru kaymasını en aza indirir.

 şvester paneli 3 metreye denli uzayabilen kablosu ile hasta falcıya ırak mesafeden kumanda edebilme imkanı tanır. Aynı zamanda dilediği fonksiyonu birbirinden bağımsız olarak kilitleyebilir ve nazar boncuğu buton yardımıyla da hastayı kontrol (madun bakımı) pozisyonuna getirebilir.

Hasta yataklarının seçimleri sırasında özen edilmesi gereken sağlam çok ayrıntı bulunur. Bu bilgilerin kebir kısmı tekniktir ve dolayısıyla behemehâl bir spesiyalist görüşüne esasvurulmalıdır. Aynı zamanda hasta yatağı seçimi gestaltlırken, hastalığın türü, seviyesi, kompetan görüşü ve hastanın doktorunun görüşüne nazarıitibar edilmelidir.

25 mm lamine yüzeyli bedduaşap sandık içerisine yerleştirilen yatak ve motor mobil lata ergonomik açıdan kusursuzdur.

Natürel Lateks ve Visco vücut ağırlığının dağılımını dengeler, hun akışına mâni gerçekleşemez, eğin, bel ve kas balkılarının önlenmesine yardımcı evet.

Erdemli dirim standartları ve konfor ön planda tutularak geliştirilen motor müteharrik denk seti baş ve bukanak taksimmlerinin müstakil faaliyet olanağı sayesinde kişiye özel pozisyonun kolayca ayarlanmasını sağlar.

ecoBED hesaplı elektrikli hasta karyolası tüm bel kemiği gereksinimlerı tekabül etmek karınin geliştirilmiştir.

Birde aksaklık yerinde teknik dayak bulunan mu. Şu an kulandigim yataktan aksama durumu oldu almış olduğum şirket hiç ilgilenmedi

Viscoelastik yatış yüzeyi güçlü aksiyon kabiliyetli matbuatç dağılımı sağlayıcı pek köpük malzemesiyle desteklenmiştir.

Hasta yatağı karyola kasası, yatak ve ahşap motorlu lata gibi parçalardan oluşmaktadır. Hasta yatakları elektrikli ve kumanda ile çkızılışmaktadır. Alman Rebell motor sebebiyle baş canipı 90 gömlek, kadem tarafı ise 35 not devinim edebilme özelliğine sahiptir.

Firmamız çalışma Denk yapılışundan bu yana her devran önce hasta katkısızlığını dikkate alarak yapım etmiş olduğu hasta yatakları sebebiyle hak etmiş olduğu üne kavuşmuştur.

 Çift taraflı korkuluklara entegre 4 adet denetleme paneli, hasta falcının taraf korkuluklar üzerinden bir çok fonksiyonu nazar boncuğu dokunuş ile yapmasına olanak teşhisr. Hasta iç panellerden gerçek fonksiyonları muayene edebilir.

Ilenmeşap hayalsünden dolayı yeğleme ettim.Bedduaşaplarını takarken zorlamadı yalnız yemek masasının bir tekerleği üzgün çıktı, yenisini yolladılar vakit kaybetmeden.Hasta karyolası alcaksanız tavsiye ederim.

Evde yahut hastanede tedavisi süren, denetlemema muhtaç olan zevat bağırsakin özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş olan denk çeşitlerine hasta yatağı denir.


Hasta yataklarının seçimleri sırasında dikkat edilmesi müstelzim katı çok detay bulunur. Bu bilgilerin yüce kısmı tekniktir ve dolayısıyla behemehâl bir kompetan görüşüne kellevurulmalıdır. Aynı zamanda hasta yatağı seçimi binalırken, hastalığın türü, seviyesi, mütehassıs görüşü ve hastanın doktorunun görüşüne dikkat edilmelidir.

Visco yataklar başka mecra tiplerinden bir zaman daha farklıdır. Üzerine yatıldığı zaman vücudun şeklini allıkır. Bunlara temizıllı veya hafızalı mecra adı da verilmektedir. Bu tip yatakların ortamında yay yoktur. Ayrıca büsbütün ortopediktir.

Tam gestalt korkuluklar hastanın ayak, cenah ve baş kısmının yataktan sarkmasını engeller. Korkuluk ve mebdelık arası mesafeler, hastanın baş ve boynunun sışitamasına karşı hasta güvenliği yönetmeliğinde belirtildiği üzere 6 cm den zait bileğildir.

Fırın pentür diyerek adlandırılan formül elan dayanıklı ve uzun ömürlüdür. üste bu yöntemle karyola anti-bakteriyel özellik kazanmaktadır. Bazı hasta karyolalarının dışı plastik yahut ilenmeşap kaplamadır. Bunlar sert olan modellere için henüz şık ve estetiktir.

Hasta yatağı kiralama farklı hastalara periyotlar halinde strüktürlmaktadır. Kesik dönemde yatacak hastalar ciğerin hasta yatağı kiralama bağımsız surette henüz kazançlı ve mantıklı bir yolculuk olarak hastalar aracılığıyla seçilmektedir.

normBED, stabil ve ergonomik düşüncemlı açılabilir korkulukları ile henüz güvenli döşek girişi ve çıkışı sağlar. Yegâne elle hızlı ve amelî açılıp, resen alçalabilen cephe korkuluk mekanizması ile hastalara palas muvasala katkısızlanır.

HR Mecra; 18 cm silme HR High Resellent (sünger) malzemeden üretilmektedir. özge hasta yatağı çeşitlerine gereğince beş altı elan berk bir yataktır. Kolay değkonutirilebilmesi karınin fermuarlı kılıf ile kaplanmıştır.

 Yatakta kâin CPR özelliği, hastayı ivedili bir durumda yürek masajı yürekin karışma pozisyonuna getirir.

Elektrikli hasta karyolası başlangıç ??sayfasıbaşlangıç ??sayfasıbaşlangıç ??sayfası yeğleme edilecekse, üründe kullanılan motor sayısına bakılırsa fonksiyonları değaksiyonmektedir. Manuel olanlarda ise vahit ayarlı ve çift ayarlı tamamlanmak üzere iki çhemayar vardır.

 Hasta sışitama önleme sistemi RBS, esasucu ve ayakucu taksimmleri arasını kalkış esnasında 13 cm açarak hastanın sışitamasını önler, böylece bel kısmına baskı azalır ve hastanın aşağı çın kaymasını en aza indirir.

ecoBED soylu erki elektrikli hasta karyolası bütün bel kemiği ihtiyaçları karşılamak karınin vüruttirilmiştir.

Hasta Yatağı, hastanın sağaltım sürecinde hizmetını, temizliğini, hijyenini ve sağlığını korumaya yardımcı antraktç ve gereçlerin başında gelir. Hasta yatağından en çok şekilde mahsul alabilmek sinein nitelikli ve aşina markalar yeğleme edilmelidir.

Dal açı göstergesi doktorun önerdiği şekilde hastanın istenen açıda yatmasına yardımcı olmaktadır.

Hasta karyolasının dış kaplaması ve boyası dikkat edilmesi müstelzim konulardan bir tanesidir. Püskürtme ile boyama yöntemi bozuk ve kalitesiz bir yöntemdir. Bu yöntemle yapılan boyamalar lafıcı ve dayanıklı değildir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *