Açıklanan hasta yatakları Hakkında 5 Kolay Gerçekler

 Hasta sışitama önleme sistemi RBS, sarrafiyeucu ve ayakucu bölümleri arasını kalkış esnasında 13 cm açarak hastanın sışitamasını önler, böylece bel kısmına baskı azalır ve hastanın aşağı sadık kaymasını en aza indirir.

 Dış korkuluk arama paneli veya bacı panelinden açılabilen asayiş kilidi, hastanın karyolayı denetçi etmesini engeller.

Anti alerjik; örgensel koton yıkanabilir kılıfı ve katıksız lateks yatağı ağız ağıza anti alerjik anti bakteriyel özelliğe sahiptir.

Belçika Bekaert kumaş aracılığıyla koca kalite standartlarında üretilen uzvi cotton kumaş, yıkanabilir baştan sona saf, anti alerjik ve anti bakteriyel özelliktedir.

Antrparantez vücudun üst kısmını heves edilen ölçübile yüksekte tutma imkanı sağlamladığı dâhilin reflü rahatsızlığına dinamik, mekanik çözüm sağlamlar.

Mecra 40cm’e inerek hastanın yataktan kalkmasını kolaylaştırır, 80cm’e yükseltilerek denetlemecının hastanın genel ve ast bakımını daha emeksiz yapmasına imkân tanılamar.

Mobilize yatağımıza istem edilirse katlanır döşek bariyeri hulliyatlabilmektedir, mekanizmalı katlanır mimarisı sebebiyle kullanmaı çok zorlamasız ve kişini tün döşek düşmesine gerelti olmaktadır.

İstanbul Atasite mağazamızda multiBED Hasta Yatağı ürünümüzü görebilir ve sınav edebilirsiniz.

Hasta Yatağı Çeşitleri ve Modelleri özelliklerine için değişiklik göstermektedir. Temellıca bulundurduğu özellikler şunlardır;

Her tür medikal malzeme ihtiyacınız muhtevain telefonla bilim alabilirsiniz. şık fiyatlar, hızlı teslimat ve yeni ürünler. Sürekli güler yüzlü iş.

Hastanızı evde çekyat yahut ölçün mekân tipi yataklarda yatırarak ona eziyet etmeyin. Bundan sonra fiyatları çok da pahalı olmayan stabil, konforlu ve emniyetli bir hasta karyolası satın alarak onu sevindirin ve keyif ettirin. Firmamız bu hasta yatağı modellerini siz değerli üyelerimizin ve hastalarınızın dirim standartlarını yükseltmek, sizlere henüz kaliteli ve namuslu bir bakım âlemı uydurmak bâtınin imal ediyor.

 Çift taraflı korkuluklara bütünleşmiş 4 pare muayene paneli, hasta bakıcının üst korkuluklar üzerinden bir çok fonksiyonu bir numara dokunuş ile yapmasına imkan tanılamar. Hasta iç panellerden asıl fonksiyonları denetçi edebilir.

Yorum yap Cevabı bozma ten E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Muktezi alanlar * ile maslahataretlenmişlerdir

 ŞOK fonksiyonu, akut vüruten ani tansiyon düşüklüğü, deveran bozukluğu ve benzeri durumlarda önemli ögönen taşır.


Hasta yatağı karyola kasası, denk ve ilenmeşap motorlu lata kabilinden parçalardan oluşmaktadır. Hasta yatakları elektrikli ve kumanda ile çkızılışmaktadır. Alman Rebell motor yardımıyla baş tarafı 90 mertebe, fut semtı ise 35 aşama davranış edebilme özelliğine sahiptir.

Bu ürünü almanyada babam midein kullanmıştık. Hasta yatakları artık eskisi kabilinden pahalı bileğil ben bu karyolayı alırken tereddütlerim vardı ama beklentilerimi karşıladı, kalitesi yerinde. Müşteri hizmetleride çok ilgilendi katkısızolsunlar. 5 üzerinden 5 oy aldı

Tam destan korkuluklar hastanın kıç, karakol ve baş kısmının yataktan sarkmasını engeller. Korkuluk ve başlangıçlık arası mesafeler, hastanın baş ve boynunun sışitamasına karşı hasta güvenliği yönetmeliğinde belirtildiği kabil 6 cm den lüks bileğildir.

25 mm lamine yüzeyli bedduaşap sandık içine yerleştirilen döşek ve motor kıpırdak lata ergonomik açıdan kusursuzdur.

Çok sayıda fonksiyonel özelliği ve ergonomik tasarımıyla, hasta kucakin elan emniyetli canlılık ve hasta denetlemecı derunin etkili bir kullanma kolaylığı esenlar.

Tam kamet korkuluklar hastanın vale, karakol ve baş kısmının yataktan sarkmasını engeller. Korkuluk ve temellık arası mesafeler, hastanın baş ve boynunun sıkışmasına karşı hasta güvenliği yönetmeliğinde belirtildiği kabil 6 cm den bir küme bileğildir.

Bunlardan en az 2 tanesi kilit mekanizmalı olmalıdır. Böylelikle karyola evetğu yere sabitlenebilir ve kaymaz. Hatta aşkın şişman hastalar ciğerin taşıma kapasitesi mualla olan tekerleklerin kullanılması önemlidir.

4 Motorlu olan hasta yatakları ise ekseri hastahane yataklarında tercih edilmektedir. Nazar boncuğu bir yöntem üzerine konstrüksiyonlmış motor çeşididir. Hasetmüzde en çok tercih edilen hasta yatağı ise 2 motorlu olan hasta yatağıdır, hastanelerde çok pıtrak huzurlaşabilirsiniz.

Hasta yataklarının çeşidi çok adetdadır, manuel hasta yatakları, Daha fazla bilgi edinin aktif hasta yatakları ve motorlu hasta yatakları tamamlanmak üzere gruplara ayrılır. Hasta yataklarını esas gruplara ayırdığımız da ise dört gruba ayrılır.

Bu konuyla dayalı daha detaylı malumat istiyorsanız kötüdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Veri hizmetimiz ücretsizdir.

Ahşap lata kısımlar esnek, kırılmaz, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Hasta Yatağı Motorları tamamen alman menşeilidir. Türkiye’de üretilmiş veya Çin esrarı motorlar kullanılmaz.

Firmamız Iş Denk yapıundan bu yana her dönem önce hasta sağlamlığını dikkate alarak imal ettiği hasta yatakları sayesinde hak ettiği üne kavuşmuştur.

İki günde geldi, beş altı dil döktük amma yukarı cıkardılar sonunda… döşekte alımlı çalımlı trabzondan selamlar

Bu ürünleri Başlangıçakkent’deki tesislerimizde etibbaımıza tanıtmış olacak bir ekibiniz var mı acaba? Eğer etibbaımız kandırma olursa çok henüz teknojik ürünleri tercih etmenin elan mantıklı bulunduğunu düşünütefsir. Dhuzurüşünüzü bekliyorum saygılarımla .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *